Standard

green1WEBOVÉ STRÁNKY. Standardní nejrozšířenější a oblíbená varianta prezentace. Na několika stránkách představíte zákazníkům celou firmu i s produkty nebo službu, kterou nabízíte. Navíc máte přístup do administrace, ve které můžete stránky libovolně a kdykoliv upravovat a aktualizovat.

Spravujete si stránky sami a můžete tak své klienty upozornit na různé akce, slevy a nebo je přímo zapojit do běhu firmy. Obsluha není náročná a základní práce zvládnete za pár hodin. Roční provoz takových stránek vás bude stát cca 650 Kč, které zaplatíte za vlastní doménu a webhosting (prostor, kam se stránky nahrají). Pokud se chcete podívat, jak taková administrace může vypadat, tak ZDE…

Uživatelské jméno : Host                                                                                                                                                         Heslo:  Host1234  -  v administraci neuvidíte všechno, máte přístup omezen, ale základní práci si můžete vyzkoušet.

Cena stránek vás vyjde od 3000,- Kč  ( dle nároků klienta a časové flexibilitě ),  včetně grafického zpracování  a uveřejnění + cena domény a webhostingu. /ceny domén a webhostingu se mohou pohybovat od 450,- do 650,- Kč/.