Odkazy

Zde je několik odkazů, které více či méně používám, i ty které jsou nutností a nebo vám mohou pomoci do začátku. (stále doplňováno)

 

Stránky zdarma

Webnode.cz - asi momentálně nejlepší poskytovatel stránek zdarma. I po zkušební době se na webu objevuje reklama pouze na jejich stránky, která dokonce ladí i v barvě. Pokud vám budou stačit a netroufáte si je vyrobit sami, mohu je za jednorázovou cenu 250,- Kč (cena jedné hodiny za práci) vytvořit za vás.

eStránky.cz - po dobu 30 dnů zdarma, potom hromada otravných reklam a nebo musíte zaplatit.

Websnadno – reklama třetích stran a nucená návštěvnost.

Wix.com – jedny ze zahraničních, fungují zdarma a poskytují luxusní šablony. Reklama jen ojediněle v textu.

Jistě jsou i další, nemám však vlastní zkušenosti.

 

Webhosting a doména 

Wedos.cz - tohoto poskytovatele používám nejraději a nejčastěji, česká firma, solidní ceny, bezva podpora. Za málo peněz hodně muziky a zvykl jsem si na rozhraní, ve kterém se konečně vyznám (i když to byla fuška :))

Endora.cz - občas využívám na stránky, které potřebuji zkontrolovat nebo předvést klientům. Zatím jsem neměl žádný problém :), cena dobrá a administrace přehledná.

 

Programy, které používám jak pro výrobu šablon, tak pro grafické úpravy

Artisteer - bezmála nejlepší program na výrobu šablon pro webovky, jednoduše si vyberete již předdefinované šablony a buď necháte, pozměníte a nebo kompletně vyrobíte novou podle svého. Je placený – lze ho však vyzkoušet zdarma na 30 dnů. Cena plné verze je cca 2400,-Kč (dle kurzu dolaru).

WYSIWYG Web builder – levný kompletní nástroj pro výrobu stránek, již složitější na ovládání a je potřeba základy HTML. Cena cca 950,-Kč (dle kurzu dolaru).